Jak pracujemy Dowiedz się jak pracujemy

Rozumiejąc jak istotne jest indywidualne podejście do każdego rodzaju biznesu, staramy się traktować naszych Klientów jak partnerów, to umożliwia nam budować wspólny sukces.

Jak pracujemy

Podejmując współpracę z ACS możesz być pewien że nie zostaniesz potratkowany szablonowo. Każdy biznes charakteryzuje się indywidualnymi cechami, dlatego też za nadrzędny cel postawiliśmy sobie dobieranie rozwiązań idealnie wpasowanych w cele jakie stawiasz przed swoją firmą.

Szczegółowe określenie celów biznesowych

Pierwszy etap współpracy z Klientami poświęcamy szczegółowej analizie potrzeb z zakresu IT oraz działań e-marketingowych. Przykładem celu biznesowego firmy może być zwiększenie sprzedaży produktów / usług na rynku Niemieckim, lub też reorganizacja systemu informatycznego, który zwiększy wydajność pracy częsci biurowej przedsiębiorstwa.

Dobór rowiązań

Posiadając listę celów, dobieramy rozwiązania które pozwolą je zrealizować. W zależności od potrzeb jakie zostały określone może to być zakup i wdrożenie dedykowanego oprogramowania wspomagającego pracę biurową, czy też uruchomienie kampanii reklamowej w wyszukiwarkach.

Harmonogram i wycena

Kolejny etap to określenie ram czasowych przedsięwzięcia oraz jego wycena i przedłożenie oferty. W przypadku wdrożeń systemów informatycznych określamy wspólnie z Klientem szczegółowy harmonogram prac, aż do zakończenie projektu. Jeżeli podjęta współpraca dotyczy działań e-marketingowych, takich jak pozycjonowanie strony www, czy też prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarkach - wycena obejmuje koszt prowadzenia określonych wspólnie działań w skali miesiąca. Na tym etapie ustalamy także model rozliczeń.

Wdrożenie

W wypadku akceptacji oferty, podpisujemy stosowną umowę lub też dokument zlecenia, po czym rozpoczynamy pracę. W trakcie wdrożenia jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, co pozwala nam na bieżąco oceniać postępy prac, wsłuchujemy się także w potrzeby pracowników, kadry zarządzającej - korygując tym samym wcześniej przygotowane założenia, tak aby oddany system korelował idealnie z celami biznesowymi firmy.

Opieka IT / Monitorowanie / Raportowanie

Po wdrożeniu systemu informatycznego każdorazowo oferujemy opiekę nad infrastrukturą oraz oprogramowaniem. Odpowiednio dobrany wahlarz usług takich jak monitorowanie, nadzór i reagowanie na potrzeby związane z użytkowaniem systemu, pozwalają na bezawaryjne wykorzystanie zaimplementowanych rozwiązań IT. W sytuacji kiedy realizowana usługa dotyczy promocji strony internetowej, w ręce Klientów oddajemy narzędia pozwalające monitorować efekty naszej pracy.

Firma

ACS IT Solutions