ACS IT Solutions Kompleksowa rozwiązania IT dla firm

Wdrażamy systemy IT, realizujemy skuteczne kampanie e-marketingowe - wszystko idealnie skorelowane z celami biznesowymi Twojej firmy.

Firma

Firma ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o. o. powstała w roku 2004. Już na początku działalności głównym celem jaki postawili sobie założyciele, była kompleksowa obsługa firm w zakresie technologii informatycznych i e-marketingu.

Wieloletnie doświadczenie w branży, a także zdobyte przez lata umiejętności nauczyły nas, że dobór rozwiązań IT oraz narzędzi wspierających promocję internetową powinien iść w parze z celami biznesowymi firmy, dlatego za tak istotne uważamy indywidualne dobieranie rozwiązań pasujących do biznesów naszych Klientów.

Szybki i dynamiczny rozwój firmy spowodował powstanie trzech ściśle ze sobą współpracujących komórek: działu kreatywnego zajmującego się szeroko pojętym e-marketingiem, działu wdrożeń systemów informatycznych oraz działu zajmującego się outsourcingiem IT.

Dostarczamy rozwiązania informatyczne w sposób kompleksowy, a wieloletnie doświadczenie założycieli w dziedzinie technologii IT, e-marketingu, wyspecjalizowana kadra składająca się w głównej mierze z inżynierów, to gwarancja sukcesu świadczonych przez nas usług. W czasie ponad pięcioletniej działalności skorzystały z naszych usług setki klientów, z którymi pracujemy do dnia dzisiejszego.

Firma

ACS IT Solutions